Doplnkové služby

Auto doprava / preprava / súkromný vodič

Potrebujete sa dostať na party, svadbu, oslavu alebo z nejakého spoločenského podujatia domov? Nechce sa vám však už čakať na taxi 2 alebo 3 hodiny, kým po vás príde?

Alebo ste už jednoducho unavený z dlhých a nudných trás za volantom vášho auta? Potrebujete si v aute oddýchnuť, lebo nikde inde nemáte na oddych čas ? Ponúkame vám súkromného vodiča, ktorý vás na svojom vozidle odvezie, kde budete potrebovať. Profesionálny prístup, flexibilita, diskrétnosť… V ponuke je viacero vozidiel, stačí keď nám nahlásite vaše požiadavky, ak by sme práve nemali vozidlo, ktoré požadujete spolupracujeme s najväčšou požičovňou vozidiel nielen na Slovensku.

 

Catering

Myslíme, že každý musí súhlasiť s tým, že všetko sa točí okolo jedla. Po dobrom jedle vaši obchodní partneri a priatelia zabudnú na stres a budú sa cítiť príjemne. Sprostredkovať dobre jedlo v party stane na lúke alebo niekde v altánku je veľké umenie, no na nás sa môžete spoľahnúť. Kdekoľvek a kedykoľvek vám vieme pripraviť úžasné, luxusné, klasické aj jednoduché jedlá a pochutiny. Stačí len povedať vašu predstavu a my ju prinesieme do reality.

Zabezpečíme pre vás tiež profesionálny catering podľa vašich predstáv. Studený aj teplý bufet, gril a tiež barmana s miešanými nápojmi. Kvalitným a chutným jedlom si viete získať každého. Práve o to je dôležitejšia príprava kvalitného cateringu pri teambuildingových akciách.

 

Aktívny babysitting

„Chcete u nás zažiť nezvyčajné veci, alebo si len trochu oddýchnuť od rodičovských povinností, ale neviete kam na chvíľu „odložiť“ deti? Máme tip! Profesionálni animátori vytvoria deťom náučný a pohybový program. Vaše deti sa môžu hravou formou vzdelávať anglicky, nemecky alebo rusky a aby toho nemali málo, neminie ich rozcvička, gymnastika, alebo strečing.“

 

Horskí sprievodcovia

Bojíte sa potulovať sa po horách sami? Myslíte, že by sa vám zišiel človek, ktorý pozná trasu a poukazuje vám najkrajšie miesta okolitej prírody. Sprievodcovia sú tu pre vás. Prevedú vás po krásnom okolí Mýta pod Ďumbierom a malebných Nízkych Tatrách. Využite služby sprievodcov a dozviete sa zaujímavosti o prírode, histórií, rôznych príbehoch na miestach kde sa priamo odohrali. Žiadny sprievodca do vrecka ani leták vám neposkytne taký zážitok, aký zažijete s vašim sprievodcom pri skialpinizme, cykloturistike a pod. Sprievodcovia sa tiež postarajú o vašu bezpečnosť, poznajú možné nástrahy prírody a sú plne vybavení potrebným výstrojom na daný terén.

 

  • Turistický sprievodca
  • Sprievodca pre mototuristiku
  • Sprievodca pre cykloturistiku
  • Sprievodca pre skialpinizmus
  • Sprievodca pre bežkárske trasy
  • Lyžovanie – free ride sprievodca
  • Pri muškárení – zoberie vás na tie najlepšie miesta v okolí

 

Sprievodca pre mototuristiku

Ak máte vlastný off-road a hľadáte vhodné terény a nemáte chuť na opletačky so zákonom, využite túto možnosť. Zabezpečíme vám potrebné povolenia a prevedieme vás cez trasy plné zážitkov. Stačí si len vybrať dĺžku trasy. V ponuke sú jednodňové aj viacdňové, slovenské aj zahraničné expedície.

 

Na mototuristiku je potrebné:
– vlastné off-road vozidlo
– kompletná výbava na kempovanie

AK MÁTE ZÁUJEM O EXPEDÍCIU KDE NEPOTREBUJETE VLASNÉ VOZIDLO POZRITE SI VIAC V PONUKE OFF ROAD 4WD Expedície

Ubytovanie

Hostesky

Helperi

Web by ersorreklamná a mediálna agentúra