Atrakcie

Disc Golf

Disc Golf

Čo je Disc golf?

Disc golf sa hrá podobne ako tradičný golf. Namiesto palice a loptičky, používajú hráči lietajúci disk, alebo Frisbee®. Začína sa miestom odhodu a cieľom je dokončenie každej „jamky“ v podobe koša s najmenším počtom hodov.

Pre koho je určený?

Disc Golf je určený pre všetky vekové kategórie, čo ho robí jedným z najlepších celoživotných športov. Zapojiť sa môžu aj zdravotne postihnutí. Vzhľadom k tomu, že Disc Golf je ľahké sa naučiť, nie je vylúčený nikto.

Prečo ho hrať?

Disc Golf ponúka hornej a spodnej časti tela stimuláciu, aeróbne cvičenie a podporuje kombináciu fyzických a psychických schopností. Hlavným atribútom je však zábava z hry – bez ohľadu na vek a úroveň zručnosti!

Kde môžem hrať?

U nás máme niekoľko Disc golfových ihrísk. Väčšina z nich je voľne prístupná. Ihrisko však nie je podmienkou. V miestach, kde nie sú vybudované Disc golfové ihriská, hráme na prírodné „jamky“, alebo na prenosný kôš v blízkosti parkov.

Firewalking

Firewalking

Prechod cez žeravé uhlie bosými nohami, dokáže byť transformačný zážitok v živote jedinca i celého tímu. Používame túto metódu pre tímové koučovanie a pre „odstránenie blokov“ v mysli pri ceste za cieľom a ako odpoveď na otázku „to nejde“, ide to!

Korporátny Firewalk je rovnako ako korporátne bubnovanie svetovým fenoménom, nemá nič spoločné s náboženskými či šamanskými rituálmi. Ide skôr o ukážku neurológia, ako funguje ľudský mozog v praxi. V škole nás učili, že ak sa dostane ľudská koža do kontaktu s predmetom, ktorý má teplotu viac ako 200 stupňov, bunka hynie a je nenávratne poškodená. Pri prechode cez žeravé uhlie, sa ide po koberci z uhlíkov dlhým 4 metre a horúcim 600 stupňov … Zdanlivo nemožná vec sa stáva skutočnosťou, akýkoľvek cieľ je reálny, musíte mu len uveriť a naštartovať procesy, ktoré povedú k realizácii cieľa.

Korporátne bubnovanie

Korporátne bubnovanie

Spoločné vytváranie rytmu je najstaršia a najfunkčnejšia forma budovania kmeňovej (firemnej) identity. V tomto spôsobe neverbálnej komunikácie existujú skvelé paralely s obchodným prostredím (time management, leadership, kooperácia, komunikácia …). Rytmus je univerzálny jazyk, ktorý spája pohlavia, vek, národnosť aj hierarchiu vo firme. Ide o nájdenie spoločného rytmu, komunikácie a schopnosti kooperácie. Ďalšími benefitmi sú energetizácie a zážitok zo spoločnej súhry.

DRUM OVER od 30 minút do 3 hodin

Ohromná sila tejto akcie vychádza z faktu, že v jeden moment hrajú na bubny v dokonalej kooperácii xxx ,,bubeníkov“, čím sa uvoľňuje veľká sila a z mozgu sa vyplavujú látky opojenia ako je dopamín a endorfín. Záverečný rytmický orchester je skvelou demonštráciou spolupráce a jednoty.

Energiser

Krátky úvod do metódy, privítania. Prvá časť programu je rytmická rozcvička na africkú hudbu, ktorá okamžite chytí všetkých účastníkov.

Boomwhackers

Boomwhackers sú plastové naladené trubky, s pomocou ktorých môžeme udržať rytmus i melódiu zároveň. Každý človek predstavuje jeden tón, akokoľvek dokonalejšie naladený, sám je vždy iba tón – nikdy nezahrá melódiu. Najprv spoločnou súhrou s ostatnými kolegami – inými tónmi – vznikne nádherná melódia, súzvuk, úspech. Sme tak schopní s Vami zahrať takmer čokoľvek, vrátane Beethovena.

Zahráme s vami prastarý kmeňový rytmus Morybayasa … Jedná sa o rytmus k oslave stromu ako symbolu kmeňovej spolupráce a ľudského spoločenstva. Strom sa skladá z koreňov, kmeňu, vetví, listov a plodov. Každá z týchto častí, má svoje miesto a dôležitosť, iba vzájomnou spoluprácou dochádza k životnosti, úspechu stromu – tímov, spoločnosti…

Časť boomwhackers zakončíme spoločným prehraním Beethovena Óda na radosť v dvoch minútach!

Bubny

Potom prejdeme k najstaršiemu nástroju ľudskej komunikácie – bubnom! Súčasťou spoločného bubnovania budú komunikačné techniky call and response a spoločné vytvorenie rituálneho rytmu.

Rytmický orchester

V závere vytvoríme z účastníkov rytmický orchester! Každý sa prejaví individuálne svojim rytmom, pričom ako súčasť celku to bude znieť skvele. K bubnom zapojíme perkusné nástroje z celého sveta (africké zvonce, latinské marakash, egyptské tamburíny, chriaštidlá, drevá atd.) a hlasové chorály… Mocným zážitkom zakončíme!

VARIANTA 2

DRUM CIRCLE SESSION 45 minút / x bubnov, zvyšok boomwhackers a perkusie

Základom sú dva kruhy – základný kruh s bubnami, okolo neho kruh s boomwhackers. Každý účastník má možnosť vystriedať obe časti. Tento variant je vhodný, pokiaľ chcete zažiť bubny a z dôvodu rozpočtu nie je možné mať bubny pre každého účastníka. Na začiatku prebehne krátka rytmická rozcvička na africkú hudbu a ideme na to!

Sekcia Drum Circle

Pod vedením skúseného facilitátora vzniká ohromujúci rytmus, ktorý je rozdelený na 3 časti – každá časť kruhu hrá svoj rytmus, za ktorý je zodpovedná – dohromady vzniká súhra a harmónia. Bubny komunikujú s druhým kruhom, ktorý dodáva rytmu melódiu:

Sekcia Boomwhackers Circle a perkusné nástroje

V druhom kruhu účastníci hrajú kmeňový rytmus Moribayasa … rovnaký ako z varianty číslo 1.

Spojenie týchto dvoch kruhov dosiahneme dokonalého zladenia v rytme aj melódii, ktoré použijeme ako metaforu pre úspešné fungovanie firmy ( kmene ) založené na komunikácii, načasovaní a osobnej zodpovednosti.

VARIANTA 3

BOOMWHACKERS SYMPHONY, do 40 minút

Variant založený iba na boomwhackers. Výhodou je nenáročná logistika a nízka cena. Na druhej strane sa iba z boomwhackers nevytvorí tak silný zážitok a program vystačí do 40 minút.

00:00 – 00:05 energiser
Prvá časť programu je rytmická rozcvička na africkú hudbu, ktorá okamžite chytí všetkých účastníkov.

00:05 – 00:10 boomwhackers call and response
Vysvetlenie princípu hry na boomwhackers, komunikačná hra call and response. Lektor na pódiu hrá na boomwhackers rytmické časti, ktoré účastníci opakujú. Ide o základný princíp komunikácie – vysielanie signálu a overenie, že druhá strana interpretuje správne. Behom tejto chvíle si účastníci osvoja princíp hry na boomwhackers – hru sprevádzajú africké bubny.

00:10 – 00:25 boomwhackers Morybayasa
Potom prejdeme k spoločnému hraniu – koprorátnemu bubnovaniu vo verzii boomwhackers.
Zahráme s vami prastarý kmeňový rytmus Morybayasa … Jedná sa o rytmus k oslave stromu ako symbolu kmeňovej spolupráce a ľudského spoločenstva. Strom sa skladá z koreňov, kmeňu, vetví, listov a plodov. Každá z týchto častí má svoje miesto a dôležitosť, iba vzájomnou spoluprácou dochádza k životnosti, úspechu stromu – tímu, spoločnosti…

00:25 – 00:40 boomwhackers záver – jam session či Óda na radosť
Záver bude patriť spoločnej rytmickej improvizácii – jam session či prehranie Ódy na radosť od Beethovena – záleží na aktuálnej nálade a schopnostiach auditória? Zážitkom zo spoločného rytmu a súhry zakončíme spoločnou interakciou.

Let vrtuľníkom

Let vrtuľníkom

Túžite vzlietnuť do výšok a pozrieť sa na zem z vtáčej perspektívy? Máte chuť na vyhliadkový let a spoznať našu krajinu aj inak? Kdekoľvek chcete, máte možnosť pozrieť si miniatúry domov, lúk a nekonečnej krásy okolo… Zabezpečíme vám lety s profesionálnym pilotom na vrtuľníku, či už len tak pre zábavu, poznanie alebo v rámci eventov, teambuildingov či rôznych podujatí ako atrakcia pre vašich hostí.

Bungee jumping

Bungee jumping

Koluje vám v žilách namiesto krvi adrenalín? Je to priam vaše druhé meno? Stále hľadáte niečo, čím by ste dokázali sebe a ostatným, že odvaha vám nechýba? Zoskok z mobilného žeriavu na bungee lane je ten pravý adrenalínový zážitok, ktorý hľadáte. Ak chcete prekonávať výzvy, zdolať svoj strach a zažiť niečo neuveriteľné, doprajte si tento jedinečný zážitok. Žeriav vám pristavíme kdekoľvek v rámci Slovenska a vám už iba stačí zavrieť oči a vychutnať si voľný pád… Najlepšie si to užiteje ako väčšia skupina ľudí, keď sa môžete navzájom podporiť a podeliť sa o svoje dojmy medzi sebou.

Motokáry

Motokáry

Chcete si vyskúšať jazdu aj v niečom inom ako v aute? Iný pocit zo šoférovania môžete zažiť práve na motokárach, kde nízke sedenie, iný volant a kolesá vám umožnia preveriť vaše schopnosti šoféra. Dožičte si súkromné preteky na uzavretej ceste medzi priateľmi a kolegami. O bezpečnosť vašej jazdy sa postaráme a vašou jedinou starosťou bude, byť najrýchlejší z rýchlych…

Zorbing

Zorbing

Máte radi adrenalín a všetko ste už vyskúšali? Chcete zažiť niečo nové a nepoznané? Zážitok zo zorbingovej guli vám zostane nadlho a len tak ho niečo neprekoná. V priehľadnejPVC guli sa môžete nechať spustiť z mierneho kopca či svahu, alebo si dať priateľské preteky s kolegami. Zaručene jeden z najlepších spôsobov, ako vypustíte z pracovného tempa a necháte si prevetrať hlavu, čo vám môže pomôcť ku lepším výkonom a väčšej kreativite. Vám stačí chuť na dobrodružstvo a nám rovnomerný trávnatý povrch.

Aquazorbing

Aquazorbing

Vyskúšali ste už niekedy chôdzu po vode? Ako ďaleko sa vám podarilo zájsť?… Máme pre vás „vylepšovák“. Aquazorb je obrovský balón, do ktorého vleziete a kde vás nafúkneme. Môžete si užívať „chôdzu“ po vode… Chôdza po vode formou aquazorbingu je zábavná… Veď sa môžete presvedčiť aj sami a vyskúšať si to. Stačí nám nahlásiť, aby sme vám aquazorbing zaradili do vášho teambuildingu. Nepotrebujeme k tomu nič len vodnú plochu a beh na dlhé a hlavne zábavné trate sa môže začať.

 

 

Bungeeruning

Bungeeruning

Cítite sa byť silný alebo len chcete zistiť ako skutočne na tom ste? Ukážte to všetkým. Bungeeruning je určený práve vám… Zábavu si vychutnajú väčšie aj menšie skupiny. Povzbudzovanie pri bungeeruningu sa priam žiada a publikum sa určite nebude nudiť….Ako motiváciu pri výkone máte na jednotlivých métach umiestnené vecné alebo pitné odmeny…:)

 

Jaskyňa mŕtvych netopierov

Jaskyňa mŕtvych netopierov

Jaskyňa mŕtvych netopierov (J.M.N) tvorí centrálny obvodový systém Kozích chrbtov. Ide o viacúrovňovú bohato rozvetvenú sieť riečnych chodieb a hlavných koridorov, vzájomne poprepájaných vertikálnymi časťami, ako sú priepasti a komíny. Ide o jaskyňu s vodorovnými úrovňami, tak atypický pre vysokohorské extrémne strmé terény. Svojou rozsiahlosťou patrí medzi najvýznamnejšie slovenské jaskyne, s dĺžkou 16,2 km (ešte stále nie je celkom domeraná) a hĺbkou 300 m. Nízke teploty s maximom 3,6 °C a silné prúdenie vzduchu dosahujúce na niektorých miestach až 7m/s, radí jaskyňu medzi veľmi chladné a dynamické.

Nepochybne najpozoruhodnejšie sú nálezy veľkého množstva netopierích kostičiek, starých asi 6000 rokov. Každoročne možno pozorovať nové prírastky čerstvo vyhynutých jedincov a vďaka ním dostala jaskyňa svoje pomenovanie.

Jaskyňa má celkovo štrnásť úrovní, pričom siedma úroveň je najvyvinutejšia a najrozsiahlejšia. Časť tejto úrovne nachádzajúcej sa v nadmorskej výške 1 510 m je sprístupnená aj širokej verejnosti a to speologickou vodcovskou činnosťou, je to tzv. trasa A, jej dĺžka je 1 km a prehliadka touto trasou trvá cca 1 hod. Pre náročnejších turistov je prístupná aj trasa B a C, pričom náročnosť terénu a dĺžka trasy je už oveľa dlhšia (2 km a viac). Taktiež sú pripravované aj oveľa náročnejšie trasy, ale tu už bude potrebná oveľa vyššia telesná kondícia. Dĺžka pobytu pod zemou sa tu bude pohybovať až do 12 hodín.

 

Jazda na koni

Jazda na koni

Taktiež jazda na koni je výborným štýlom relaxu. Z chrbta koňa si môžete vychutnávať krásy prírody v okolí Mytá pod Ďumbierom a Nízkych Tatier. Jazda na koni je super aktivita pre starších, ale aj pre malých nadšencov. Pomáha tiež k upokojeniu mysle a správnemu držaniu tela. Kone vám zabezpečíme v prípade požiadania aj priamo na teambuildingovú akciu.

Let balónom

Let balónom

Nenechajte si ujsť prekrásny zážitok pohodlného letu balónom. Skvelý zážitok, doplnok teambuildingov, prekrásny a originálny darček na Valentína či narodeniny.

Lukostreľba

Lukostreľba

Obdivujete Robina Hooda alebo stredovek? Vyskúšajte si na vlastnej koži, ako sa lovilo a bojovalo v minulosti touto úžasnou zbraňou.

OFF ROAD 4WD Expedície

OFF ROAD 4WD Expedície

Drieme vo vás duch objaviteľa alebo chcete svojim zamestnancom, verným spoločníkom či známym dopriať nezabudnuteľné zážitky? Vydajte sa s nami na expedíciu do zahraničia, do teplej Afriky, nádherného Rumunska, prekvapivej Ukrajiny, nekonečného Ruska alebo na expedíciu na Slovensku v okolí Muránskej planiny… Vyskúšajte si ťahanie lana z navijáku, kempovanie v prírode spojené s rôznymi aktivitami a skúste prežiť v prírode, kde si musíte nájsť drevo na to, aby ste si mohli navariť jesť.

Ponúkame vám nezabudnuteľný zážitok pre vás, vašich verných klientov, zamestnancov a kohokoľvek, komu ste za spoluprácu vďačný a to zahraničným eventom v destináciách ako sú Srbsko, Ukrajina, Vietnam, Afrika, Rumunsko… Tieto krajiny máme pre vás pripravené a už samozrejme zmapované a odskúšané. Zažite jazdu po poľných cestách i drsných terénoch v zahraničí a v okolí Muránskej planiny. Prekrásne vyhliadky na pohoria vo vás zanechajú hlboký zážitok. Ak budete mať záujem natočíme vás, nafotíme a vyrobíme vám film, v ktorom budete hrať hlavnú úlohu.

Paintball

Paintball

Láka vás predstava akčného hrdinu? Chcete adrenalín, zábavu a boj? Tak si rýchlo oblečte ochranné prvky, vyzdvihnite moderné airsoftové zbrane a rýchlo do boja!

Zabezpečíme pre vás kompletný výstroj

  • overal (oblečenie nohavice, bunda / kombinéza)
  • ochranná maska s okuliarmi
  • paintballovú zbraň
  • muníciu (farebné guľôčky)

Na paitball si nezabudnite:

  • športovú obuv (podľa počasia)
  • športové oblečenie (podľa počasia)

Paragliding

Paragliding

Zdá sa Vám zoskok z lietadla rýchly? Vyskúšajte paragliding a vychutnajte si pohľad na svet z vtáčej perspektívy! Elegantné plachtenie, objavenie iného pohľadu na život… Tandemové zoskoky s profesionálmi z hrebeňov Nízkych Tatier, alebo krátky zoskok z vysielača nad Mýtom pod Ďumbierom. Paragliding nie je lacná zábava, ale pravý hodnotný zážitok!

Zahoďte starosti alebo ich nechajte na zemi medzi „smrteľníkmi“. Odviažte sa a poďte si zalietať. Paragliding je lietanie s padákovými klzákmi – padák za sebou, inštruktor s vami, rozbehnúť sa po lúke a letíte… Pocit voľného letu zažívate intenzívne a je neporovnateľný. Let trvá 15 – 30 minút podľa poveternostných podmienok. Celý let riadi inštruktor, takže je to bez obáv. Spoznajte svet z výšky, vychutnávajte si neobmedzenú voľnosť, ktorú nezažijete s nohami na zemi. Rozbehnite sa a poďte si s nami zalietať…

Za zmienku stojí: paragliding je jeden z najmladších leteckých športov, ktorý je schopný umožniť človeku to, čo mu príroda odoprela – lietanie.

Na zoskok si nezabudnite:

– Oblečenie primerané počasiu
– Pevnú obuv

cena:

tandemový zoskok ……………….80,-eur/osoba
V prípade záujmu skupiny 3 a viac účastníkov je možné dohodnúť cenu individuálne.

Požičovňa bicyklov

Požičovňa bicyklov

Okolie Mýta pod Ďumbierom vám ponúka ideálne podmienky na cyklistiku. Dlhé aj kratšie trasy s prekrásnymi výhľadmi a zastávkami na kúpanie sa v jazere a posedenie v bufete. Pripravených je pre vás niekoľko horských bicyklov, takže ďalší váš aktívny deň v okolí Mýta pod Ďumbierom môže začať. Pri výbere trasy vám radi poradíme. V prípade záujmu je vám k dispozícií náš sprievodca, ktorý vás bude sprevádzať na tých najkrajších trasách. Porozpráva vám tiež o histórií, prírode a postará sa o vašu bezstarostnú túru na bicykloch.

Segway

Segway

Chceli by ste si pozrieť okolie, no nechce sa vám veľa chodiť a bolia vás nohy? Vezmite si segway a užite si krásnu vyhliadku či už v prírode alebo po cestách a chodníkoch.

Originálny spôsob spoznávania prírody po cestách aj necestách, s ktorým si z prechádzky urobíte jedinečný zážitok, plný zábavy.

Skydiving

Skydiving – tandemový zoskok s lietadla

Zoskok z lietadla prináša asi najadrenalínovejší zážitok, aký vám dnešný svet dokáže priniesť. Tandemový zoskok je ten správny recept na nezabudnuteľný zážitok, alebo prekonanie strachu z výšok. Neváhajte a neoľutujete!

Ako prebieha tandemový zoskok

Príprava na tento adrenalínový zážitok trvá iba 10 minút, počas ktorých budete oboznámený s celým priebehom zoskoku. Všetky úkony počas zoskoku sú plne v réžii skúseného tandempilota, čiže vy si môžete všetko naplno užívať. Padák otvára tandempilot vo výške 1500 metrov. Počas 6 minútového letu si môžete vyskúšať riadenie padáku, samotné pristátie vykoná tandempilot.

Čo na to potrebujete?

Pri tomto type zoskoku nepotrebujete žiadne potvrdenie od lekára, jedinou podmienkou je vek minimálne 8 rokov a výška aspoň 120 cm. Maximálna povolená váha je 110 kg. Potrebnú výstroj na zoskok – kombinézu, okuliare a kuklu dostanete od nás, jediné na čo by ste nemali zabudnúť je športová obuv.

Ceny tandemových zoskokov
Tandemový zoskok z 3000m:…………………155€
Handy HD video zo zoskoku:…………………….40€
Externé HD video zo zoskoku:…………………..50€
Externé HD video + foto zo zoskoku:………….60€

Cenny sólo zoskokov z výšky 1200m
Sólo zoskok:……………………………………..110€
Sólo zoskok + ďalší zoskok v ten istý deň:….150€
Každý ďalší sólo zoskok:………………………….50€
Externé HD video zo zoskoku:………………….30€
Externé HD video + foto zo zoskoku:…………40€

Parašutistické kurzy
klasický (static line) – 23 zoskokov:…………1150€

Nafukovacie atrakcie

Nafukovacie atrakcie

Skvelý doplnok na dni mesta, dni obce, deň detí a iné podujatia venované deťom aj mladým… K dispozícii máme rôzne veľkosti a tvary nafukovacích atrakcií.

Skike

Skike

Skike sú novodobé korčule, ale omnoho lepšie. S týmito korčuľami nemáte problém jazdiť po ceste, ale aj v teréne. Sú univerzálne a tak nezáleží na veľkosti vašej nohy. Skike pripomína zimné bežkovanie a zjazdy po poľných cestách sú hotovým adrenalínovým zážitkom. Jazda pripomína klasické korčule, je to však o niečo jednoduchšie. Ukážte ako zvládnete prekážkovú dráhu, alebo iba sa tak prevezte niekde po krásnych kopcoch v okolí…

Nezabudnite si zobrať:

– športové oblečenie
– športové tenisky

Cena: (skike korčule + palice)

do 4 hodín…………….6,- eur
deň……………………..8,- eur

Splav Hrona

Splav Hrona

Splav legendami opradenej rieky Hron, vhodný pre rodiny ako aj skupiny priateľov. Výlety na člnoch a raftoch od 20 do 250 kilometrov!!! Ak máte záujem, vieme vás pri tomto zážitku natočiť, nafotiť a zostrihať vám pekný film na DVD, kde v hlavnej úlohe budete vy a vaša rodina alebo priatelia…

Trampolína

Trampolína

Pripravujete oslavu pre vaše deti? Alebo chcete pripraviť akciu, kde budú deti, ktoré radi trávia čas vo vzduchu? Objednajte im trampolínu, je to bezpečné a hlavne, je to na skákanie určite vhodnejšie ako váš gauč alebo posteľ.

Vyhliadkové lety lietadlom

Vyhliadkové lety lietadlom

Nádherné výhľady a neskutočný zážitok z lietania je prístupný už aj pre vás. Stačí iba zavolať a rezervovať si váš vyhliadkový let. Základný vyhliadkový let trvá zhruba 1 hodinu s trasou ponad Osrblie, Podbrezovú, Brezno, Mýto pod Ďumbierom, Beňuš, Polomka a ponad celú Horehronskú dolinu až po Kráľovú Hoľu. Cestou späť preletíte ponad Nízke Tatry a vraciate sa ponad Liptovskú Maru s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry, ponad Donovaly a späť. Netreba váhať, krásne výhľady a nezabudnuteľný zážitok z lietadla už čakajú….

Lietadlo je určené pre 3 osoby + pilot

Cena:

Dodinový let ponad Nízke Tatry – 230,-eur / max. 3 osoby

Zlaňovanie a premosťovanie

Zlaňovanie a premosťovanie

Asi nie je bezprostrednejšieho spôsobu spoznávania pohorí ako zlaňovaním a lezením. Náročných čaká množstvo unikátnych skál a laikov skúsení inštruktori, ktorí zasvätia budúceho profíka alebo nadšenca do krás tohto športu.

Dobrodružstvo s príchuťou adrenalínu… Kto by si nechcel premostiť cestu zo školy na strom alebo ponad dravú rieku? Maximálna bezpečnosť inštruktorov vám vytvorí nezabudnuteľné zážitky!

Tieto akcie sú pod dohľadom Horskej služby. Zlaňovanie je krásny šport a pre začiatok stačí len dôverovať skúseným inštruktorom. Stačí málo a môžete si vyskúšať zlaniť jeden z okolitých „vrchov“(skál). Ukážte kde sú vaše hranice a dokážte, že máte odvahu pustiť sa na lane dolu strmým útesom. Vyskúšať si tiež môžete premostenie malej rokliny alebo lanovku medzi dvoma stromami. Určite to bude pre vás nová adrenalínová skúsenosť, z ktorej si odnesiete kopec zážitkov. A stačí si len zaspievať „horolezci, horolezkyne, horolezčata, lezete na skálu, ktorá je hodne špičatá…“ Tešíme sa na spoločné zážitky..:)

na zlaňovanie si zoberte:

  • športové oblečenie
  • športovú obuv
Web by ersorreklamná a mediálna agentúra